هتل و چشمه آب گرم "شانگری لا راسا سایانگ، پنانگ" مشرف به ساحل "باتو فرینگی"، اتاق های جاداری را ارائه می کند که با 30 آکر باغ استوایی احاطه شده اند. این هتل دارای 5 گزینه غذاخوری، 2 استخر در "گاردن وینگ" و یک استخر بزرگسالان در "راسا وینگ" است. همچنین این هتل، WiFi را در سرتاسر مجموعه ارائه می کند.
هتل و چشمه آب گرم "شانگری لا راسا سایانگ، پنانگ" خدمات شاتل رایگان به شهر میراث فرهنگی یونسکوی "جورج تاون" را واقع در فاصله 20 دقیقه ای با اتومبیل ارائه می کند. ترانسفرهای فرودگاهی با لیموزین نیز بنا به درخواست فراهم می شود.
اتاق های حاضر در "شانگری لا راسا سایانگ" دارای نمای دریا یا تپه های "پنانگ" است. این اتاق ها جادار بوده و با حکاکی های چوبی و تاروپود رنگارنگ تزئین شده اند. وان های خصوصی و اینترنت رایگان نیز برای آسایش میهمانان فراهم می شود.
میهمانان می توانند در باشگاه کاملاً مجهز ورزش کرده و یا از ماساژ و درمان هایی مانند آروماتراپی در CHI لذت ببرند. استخرها و پاویلیون یوگا، گزینه های تمدد اعصاب مناسب دیگر به شمار می روند.
مجموعه "راسا سایانگ" دارای زمین گلف 9 حفره ای، یک "اکو سنتر" و "ادونچر زون" و زمین بازی جاداری برای کودکان در هتل مجاور است.
"فرینگی گریل" غذاهای اروپایی را با نماهای زیبایی از باغ های چشم انداز ارائه می کند. همچنین این هتل گزیده بزرگی از نوشیدنی ها و سیگار برگ را ارائه می کند. میهمانان می توانند غذاهای لذیذ محلی را در "اسپایس مارکت کافه" چشیده و یا از نوشیدنی ها در رستوران و بار "پینانگ" لذت ببرند. "راسا دلی" واقع در زیر درختان بارانی، کلوچه ها، کیک ها و ساندویچ های بیرون بر را فراهم می کنند.