شما به یک زندگی سالم و آرامشی بینظیر در قلب منطقه بومونتی، در مجموعه ای همایونی به نام هتل امپریال بومونتی، دعوت شده اید. در این هتل، شما در قلب زندگی تجاری و فاصله ای نزدیک تا محله عثمان ِبي قرار دارید و از تمام رویدادهای هنری مطلع شده و کار و کسب خود را بدون هیچ زحمتی، مدیریت می کنید.
سرویس های هتل امپریال بومونتی استانبول
دارای 203 اتاق و سوئیت – رستوران – تراس – باغ - مرکز تناسب اندام/باشگاه - سالن اسپا – استخر - سونا – حمام ترکی –جکوزی – کتابخانه – گالری هنری – مرکز تجارت با امکانات کامل - Wifi رایگان – امکانات مختص افراد کم توان –  ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری – امکان اجاره خودرو – پارکینگ - خدمات ارزی – اتاق جلسه و ضیافت – خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق 24 ساعته – کارکنان و خدمه چندزبانه – پرستار کودکو ...

هتل امپریال بومونتی در منطقه بومونتی قرار گرفته و پیاده روی کوتاهی تا مراکز خرید و رستوران های خبره در تهیه غذا، دارد. از هتل تا تنگه بسفر، 10 دقیقه با ماشین فاصله وجود دارد. همچنین ایستگاه مترو Sisli – Mecidiyekoy در فاصله 900 متری از هتل قرار دارد.
تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل امپریال بومونتی طوری طراحی شده اند که تمامی نیازهای مهمانان خود را برآورده کنند. امکاناتی نظیر: سیستم تهویه، تلویزیون LCD، جایگاه کار ارگونومیک، حمام، مینی بار، سشوآر، و ... در اتاق ها فراهم می باشند.
سالن اسپای زیبای هتل امپریال بومونتی با 1000 متر مربع مساحت و امکانات بیشمار، انواع مراقبت های سلامتی آسیایی و اروپایی را به مهمانان خود ارائه می کند.
برای جلب رضایت تمامی ذائقه ها، انواع غذاهای محلی و بین المللی در رستوران های هتل امپریال بومونتی، آماده و عرضه می شوند. از طعم لذیذ غذاها و محیط فوق العاده رستوران ها، لذت ببرید.
سفر کاری یا تفریحی خود را، با تور استانبول و اقامت در این هتل عالی، تجربه کنید.