در بین هتل های ۵ ستاره پکن که به حق هنل های بسیار مطرح و خوبی در بین هتل های شهری محسوب می شوند هتل شانگری لا چاینا ورلد پکن یکی از بهترین انتخاب ها است هتل شانگری لا چاینا ورلد چسبیده به مرکز تجارت جهانی چین یکی از هتل های پر مسافر این شهر و کشور چین است و هر ساله تجار و بازرگانان بین المللی فراوانی در این هتل اقامت می کنند. علاوه بر نزدیکی به مرکز تجارت جهانی دسترسی این هتل به قلب توریستی و تاریخی شهر (شهر ممنوعه و میدان تیان آنمن) هم بسیار عالی است شما کمتر از ۱۵ دقیقه با ماشین در ترافیک هسته مرکزی شهر پکن دسترسی به مراکز توریستی شهر خواهید داشت.
هتل شانگری لا چاینا ورلد پکن هتل ۵ ستاره فوق تاپ پکن به حساب می آید این هتل با نزدیک ترین ایستگاه مترو (ایستگاه مترو GUOMAO) کمتر از ۳ کیلومتر فاصله دارد. از امکانات بی نظیر این هتل می توان به استخر سرپوشیده، امکانات ماساژ در اتاق اکسیژن، اینترنت وای فای رایگان در تمامی نقاط هتل اشاره کرد
امکانات ورزشی همانند فضای ورزشی برای ژیمناستیک، ایروبیک، زمین تنیس می توان اشاره کرد. رستوران های متعدد که یکی از آنها رستوران آریا با موسیفی زنده جاز و با غذاهای اروپایی در خدمت شماست بخشی دیگر از امکانات این هتل است.
هتل شانگری لا چاینا ورلد پکن ۴۵ دقیقه با فرودگاه بین المللی پکن فاصله دارد و فاصله آن با مرکز تاریخی شهر و شهر ممنوعه حدود ۱۵ دقیقه با ماشین می باشد. این هتل چسبیده به مرکز تجارت جهانی چین در پکن است.
هتل شانگری لا چاینا ورلد پکن یکی دیگر از هتل های گروه هتل های شانگری لا می باشد و دارای ۷۱۶ اتاق می باشد. جالب است بدانید پکن ۲ هتل شانگری لا چاینا ورلد دارد که یکی شانگری لا چاینا ورلد سامیت است و دیگری همین هتل شانگری لا چاینا ورلد است...