هتل پارک این پولکوفسکایا جزو هتل های باسابقه و قدیمی سنت پترزبورگ است این هتل که در دروازه ورودی شهر سنت پترزبورگ و نزدیک به دروازه تاریخی ماسکوفسکیه واروتا است یکی از هتل های ۴ ستاره سنت پترزبورگ است که در بازار تور روسیه در ایران با این هتل بسیار کار می شود. هتل پارک این پولکوفسکایا از نظر امکانات و وسعت هتل بسیار بزرگی است و امکانات بسیار کاملی دارد که در حد استانداردهای ۴ ستاره راضی کننده است.

هتل پارک این بای رادیسون پولکوفسکایا چهار ستاره در کنار میدان پیروزی و پارک گورودوف – گرویف (Gorodov-Geroyev) قرار گرفته است. این هتل دارای امکاناتی همچون استخر سرپوشیده بزرگ بوده و اتاق های آن نیز دارای تلویزیون صفحه تخت می باشد.

هتل پارک این بای رادیسون پولکوفسکایا رستوران و کافه های بسیار خوب همراه با موسیقی زنده دارد هتل از نظر کیفیت در حد سه ستاره تاپ بوده ولی گرید چهار ستاره روسیه را دارد.

اتاق های هتل  پارک این بای رادیسون پولکوفسکایا شامل امکاناتی نظیر تهویه ی مطبوع، یخچال، لوازم آرایشی و بهداشتی و سشوار می باشد. اینترنت وای – فای با پرداخت هزینه اضافی در دسترس می باشد.

باشگاه پولو اسکای (Polo Sky)، باشگاه ورزشی مجهزی را تدارک دیده است. میهمان ها می توانند در این هتل در سونا به استراحت پرداخته و یا از ماساژ استفاده کنند.

در رستوران هاگاکور (Hagakure)، غذا های سنتی ژاپنی موجود می باشند. غذا های مخصوص روسی نیز در رستوران  پولکوفسکایا (Pulkovskaya)  تدارک دیده شده است...